Juliusz Siergowicki

Julek urodził się w 2019 roku. Od początku rodzice zmagali się z problemami zdrowotnymi chłopca. Po kilku miesiącach jego stan znacznie zaczął się pogarszać. Po licznych konsultacjach zapadła diagnoza: Julek cierpi na zapalenie mózgu.

Gabriela Gawryluk

Gabrysia urodziła się z 10 punktami Apgar. Była radosnym, pełnym energii i życia, normalnie rozwijającym się maluchem. Niestety po około 8 miesiącu życia wszystko się zatrzymało. Wcześniej nabyte umiejętności zaczęły po prostu zanikać. Po zasięgnięciu licznych specjalistycznych opinii u Gabrysi zdiagnozowano Zespół Retta.

Julia Jaroma

Zaraz po porodzie lekarze zdiagnozowali u niej głuchotę, a dalsze badania wykazały – Zespół Goldenhara, agnezję nerki prawej, ubytek międzykomorowy serca, liczne wady kręgów i dysmorficzne zmiany w obrębie twarzy.

Wiktoria Kulfan

Wiktoria choruje na Zespół Moebiusa, czyli bardzo rzadki zespół wad wrodzonych (na Podlasiu choruje na niego około 3 dzieci!). Wiktoria niezmiennie do dziś pozostaje pod opieką Fundacji - nieustannie wspieramy jej rehabilitację, zakup leków i kolejne zabiegi.

Kim jesteśmy?

Podlascy Aniołowie

Zawsze gotowi do pomocy, nie wahają się udzielać wsparcia każdemu kto tego potrzebuje!

  • Tworzymy zbiórki.
  • Organizujemy koncerty.
  • Wspieramy w potrzebie.

245

zebranych funduszy!

Zobacz film!

Nasza akcja charytatywna, koncerty, licytacje, koniecznie zobacz!

  • Tworzymy zbiórki

    Dzięki zebranym funduszom finansujemy operacje, leczenie podopiecznych czy zakup sprzętu medycznego.

  • Organizujemy wydarzenia

    Jest pięknym sposobem łączenia sił, mobilizowania społeczności i pomagania potrzebującym.

Przekaż

1,5 Podatku

Przekazywane datki na rzecz fundacji odgrywają niezwykle ważną rolę przez cały rok. Z zebranych funduszy możemy nie tylko szybko interweniować tam, gdzie to konieczne, ale także realizować swoje misje i wpływać na projekty niosące dobro.

Fundacja Podlascy Aniolowie
KRS: 0000624761

Dołącz do grupy super Aniołów!